Online


Hava Durumu


Yatta Doğum Günü 


Sevdiklerinize yatta doğum günü organizasyonu yaşatmaya ne dersiniz? 
Sazende yatçılık sürpriz anlarınızı planlar size ve sevdiklerinize unutulmaz bir organizasyon yaşatır.


 Yemekli veya yemeksiz olarak her bütçeye uygun doğum günü paket programlarımız vardır. Anılarınızda iz bırakacak bir doğum günü kutlaması için, gezi boyunca deneyimli kadromuz ve seçkin personelimiz sizlerin mutlu olabilmesi için çaba göstercektir.

***PLANLANAN SÜPRİZ DAVETLERİMİZ...

Uzman kadromuz, kaptanımız ve servis personelimizle kaliteli ve keyifli hizmet anlayışımızla en özel günlerinizde yanınızdayız. 

Doğum günü organizasyonlarına dâhil olanlar

  1. Sınırsız alkolsüz İçecek 
  2. Aperatif yiyecekler
  3. Masa süsleme
  4. Volkan gösterisi
  5. Doğum günü pastası

Kısa Tur : Turumuz 2 saat kadar sürmektedir. Kalamış Marina kalkış 1 saatlik bir deniz turu ve sonrasında Moda İskelesi önünde seçeceğiniz playlist eşliğinde ve volkan gösterisi ile doğum günü süprizi ve sonrasında siz içkilerinizi yudumlarken tekrar Kalamış Marina'ya dönmekteyiz.

Orta Tur : Turumuz yaklaşık 3 saate yakın sürmektedir. Kalamış Marina kalkış Tarihi Moda İskelesi Haydar Paşa Garı ve doğum günü süprizi yapacağımız yer olan Kız Kulesi'ne kadar olup Kız Kulesi'nden tekrar biniş yerimiz olan Kalamış Marina'ya dönmekteyiz.

Uzun Tur : Turumuz 4 saate yakın sürmektedir. Kalamış Marina kalkış Kınalıada, Burgazada, Heybeliada, Çam Koyu, Heybeliada'dan Çam Koyu geçiş yönünde siz baş üstünde seyir zevki yaşarken etrafınıza gelecek "Doğum Günün Kutlu Olsun" yazılı tekne, seçeceğiniz playlist ve volkan gösterisi eşliğinde evlilik teklifi 30 dakika Çam Koyu'nda dinlenme, Büyükada çevresinde tur yaparak Kalamış Marina'ya dönmekteyiz.

TURLARIMIZ 2 KİŞİ ÜZERİNDEN FİYATLANDIRILMIŞTIR. HER İKİ KİŞİ İÇİN 250 TL FİYAT FARKI OLACAKTIR. TEKNE KAPASİTEMİZ 8 KİŞİDİR.

Kısa Tur (1 saat):3500TL     Orta Tur (2 saat):4000 TL  

                         Uzun Tur (4 saat):7000 TL