Online


Hava Durumu


 

Evlilik İçin atığınız bu İlk adımı nostaljik sazende yatında beraberce gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Sazende teknemizde ister yemekli ister aperatif  yiyecek ve içeceklerle ile süslediğimiz masanızda eşsiz boğaz manzarasıyla en özel evlilik teklifine kaptanımızın udundan dökülen nağmelerle EVET cevabı almaya hazır mısınız. Evet, yanlış okumadınız Türk Müziği eğitimi almış konservatuar mezunu udi bestekâr kaptanımızın gerçekleştireceği boğaz turundan sonra hayatinizin en özel teklifini yapıyorsunuz ve kaptanımızın size hazırladığı mini konser İle şairin dediği gibi ''Bir Tatlı Huzur Almaya Geldik Kalamış’dan ''dercesine bu özel ânı ölümsüzleştiriyorsunuz.

ŞOK EDEN SÜRPRİZİMİZ...

KARARLAŞTIRDIĞIMIZ GÜN VE SAATTE BULUŞMA YERİNDE SANKİ TESADÜFEN KARŞILAŞMIŞ GİBİ YOLUNUZU ÇEVİREN HOSTESİMİZ KENDİNİ KRAL TV ÇALIŞANI OLARAK TANITARAK KRAL TV BÜNYESİNDE KURULAN YENİ BİR TV KANALI OLAN YAT TV NİN TANITIMI İÇİN GÜNDE 5 ÇİFTİMİZİ SİZİN İÇİN HAZIRLANMIŞ YATIMIZA KISA BİR DENİZ TURU VE TV KANALININ YAYININI İZLEMEK ÜZERE ELİNDEKİ DAVETİYEYLE YATIMIZA DAVET EDİYOR. YATIMIZA BİNDİKTEN SONRA SİZİN İÇİN HAZIRLANMIŞ İKRAMLARIMIZI TADARKEN TANITIMINI YAPTIĞIMIZ TV KANALI İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ KLİPLERİ BİRAZDAN YAŞAYACAĞI ŞOK VE SÜRPRİZDEN HABERSİZ KIZ ARKADAŞINIZLA İZLİYORSUNUZ. VE BİR MÜDDET SONRA HOSTESİMİZ BU GÜNÜN ANISINA FOTOĞRAF ÇEKMEK İÇİN YATIMIZIN ÖN TARAFINA DAVET EDİYOR VE SİZ ARTIK EVLİLİK TEKLİFİ ZAMANINI GELDİĞİNİ ANLIYORSUNUZ.YATIMIZIN ÖN TARAFINA GEÇTİĞİNİZDE BİRDEN ATEŞLEDİĞİMİZ VE BÜYÜK BİR IŞILTIYLA YANAN VOLKAN GÖSTERİSİYLE BİRLİKTE O ÖLÜMSÜZ EVLİLİK TEKLİFİNİ YAPIYORSUNUZ VE HOSTESİMİZ BU ANI VİDEO VE FOTOĞRAFLARLA ÖLÜMSÜZLEŞTİRİYOR 

Evlilik teklifi organizasyonlarına dâhil olanlar

  1. Sınırsız alkolsüz İçecek yâda bir şişe şarap
  2. Aperatif yiyecekler
  3. Masa süsleme
  4. Fotoğraf  ve Video çekimi  (Organizasyon bitiminde cd olarak size verilir )
  5. Volkan gösterisi

Kısa Tur ; 1 saat kadar sürmektedir. kalamış marina kalkış 1 saatlik bir deniz turu ve sonrasında moda iskelesi önünde evlilik teklifi ve tekrar kalamış marinaya dönüş.

Uzun Tur ;Turumuz yaklaşık 2 saate yakın sürmektedir. Kalamış marina kalkış tarihi moda iskelesi haydar paşa garı ve evlilik teklifi yapacağımız yer olan kızkulesine kadar olup kızkulesinden tekrar biniş yerimiz olan kalamış marinaya dönmekteyiz.

 

Kısa Tur ( 1 saat) : 400 TL      Uzun Tur ( 2 saat) :600 TL