Online


Hava Durumu


Evlilik İçin atığınız bu İlk adımı nostaljik sazende yatında beraberce gerçekleştirmeye ne dersiniz?

Sazende teknemizde ister yemekli ister aperatif  yiyecek ve içeceklerle ile süslediğimiz masanızda eşsiz boğaz manzarasıyla en özel evlilik teklifine  EVET cevabı almaya hazır mısınız.  

***PLANLANAN SÜPRİZ DAVETLERİMİZ...

Uzman kadromuz, kaptanımız ve servis personelimizle kaliteli ve keyifli hizmet anlayışımızla en özel günlerinizde yanınızdayız. 

Evlilik teklifi organizasyonlarına dâhil olanlar

  1. Sınırsız alkolsüz İçecek 
  2. Aperatif yiyecekler
  3. Masa süsleme
  4. Volkan gösterisi

Kısa Tur : Turumuz 2 saat kadar sürmektedir. Kalamış Marina kalkış 1 saatlik bir deniz turu ve sonrasında Moda İskelesi önünde seçeceğiniz playlist eşliğinde ve volkan gösterisi ile evlilik teklifi ve sonrasında siz içkilerinizi yudumlarken tekrar Kalamış Marina'ya dönmekteyiz.

Orta Tur : Turumuz yaklaşık 3 saate yakın sürmektedir. Kalamış Marina kalkış Tarihi Moda İskelesi Haydar Paşa Garı ve evlilik teklifi yapacağımız yer olan Kız Kulesi'ne kadar olup Kız Kulesi'nden tekrar biniş yerimiz olan Kalamış Marina'ya dönmekteyiz.

Uzun Tur : Turumuz 4 saate yakın sürmektedir. Kalamış Marina kalkış Kınalıada, Burgazada, Heybeliada, Çam Koyu, Heybeliada'dan Çam Koyu geçiş yönünde siz baş üstünde seyir zevki yaşarken etrafınıza gelecek "Benimle Evlenir Misin?" yazılı tekne, seçeceğiniz playlist ve volkan gösterisi eşliğinde evlilik teklifi 30 dakika Çam Koyu'nda dinlenme, Büyükada çevresinde tur yaparak Kalamış Marina'ya dönmekteyiz.

TURLARIMIZ 2 KİŞİ ÜZERİNDEN FİYATLANDIRILMIŞTIR. HER İKİ KİŞİ İÇİN 250 TL FİYAT FARKI OLACAKTIR. TEKNE KAPASİTEMİZ 8 KİŞİDİR.

Kısa Tur (1 saat):1500 TL     Orta Tur (2 saat):2500 TL  

                         Uzun Tur (4 saat):4000 TL